NowBrow Academy

NowBrow Professional Eye Studio od stycznia 2018 roku rozpoczyna program szkoleń na temat wykorzystywania innowacyjnej metody perfekcyjnej stylizacji brwi oraz nitkowania (ang. threading).

Ten wyjątkowy kurs wprowadzi Cię w tajniki sztuki nitkowania, tak by zachwycić każdą klientkę precyzyjnie wystylizowanym łukiem brwiowym, a także pokaże Ci jak idealnie wydepilować poszczególne części twarzy stosując tę technikę.

Oferujemy intensywne szkolenie, obejmujące cztery dni pracy (po sześć godzin dziennie) z doświadczoną instruktorką w studiu oraz pięć dni obowiązkowych ćwiczeń w domu (udokumentowanych fotograficzną ewidencją wykonanych zabiegów). Tylko tak profesjonalnie przygotowany kurs może w pełni przygotować Cię do bycia specjalistką w zakresie nitkowania. Jednodniowe, jedynie demonstrujące technikę nitkowania, kursy nie mają więc najmniejszych szans z naszym kompleksowo przygotowanym szkoleniem.

Uczestniczki kursu otrzymają pełny zestaw do wymierzania i stylizowania brwi wraz z kompletem kosmetyków marki NowBrow do makijażu brwi. Ponadto dostaną również pakiet materiałów (w tym skrypt szkoleniowy), informacji i dokumentów niezbędnych do tego, by stać się profesjonalną stylistką brwi i nitkowania.

Każda kursantka, która ukończy szkolenie i pozytywnie przejdzie weryfikację umiejętności, stanie się akredytowaną stylistką marki NowBrow. Jedynie w ten sposób można otrzymać międzynarodowej rangi Dyplom Master NowBrow Stylist certyfikowany przez Brytyjskią instytucję The Guild of Professional  Therapists, który daje uprawnienia do wykonania tej stylizacji oraz stosowania tej techniki nie tylko w Europie, ale też na całym świecie.

Wykorzystaj szansę uczestnictwa w szkoleniu o międzynarodowej randze, zwiększ swój zawodowy potencjał i szanse na satysfakcjonujące dochody.

 

Sztuka perfekcyjnej stylizacji brwi w najlepszym wydaniu.

Nasz wyjątkowy i niezwykle wymagający kurs sztuki perfekcyjnej stylizacji brwi oraz nitowania twarzy sprawi, że absolwentki NowBrow Academy, będą wyróżniały się posiadaniem unikatowych umiejętności (o czym można się przekonać oglądając prace naszych Kursantek). Po jego ukończeniu, każdej zostanie nadany tytuł Master NowBrow Artist.

 

Pasja się opłaca.

Jeśli z powodzeniem ukończysz kurs NowBrow Artist, postawisz na samorealizację i zdecydujesz się realizować swoją pasję, to z pewnością zobaczysz jak wiele zyskasz w oczach swoich Klientek oraz jak dzięki temu wzrosną Twoje dotychczasowe dochody.

Serdecznie zapraszamy!

Korzystając z tej strony www akceptujesz działanie ciasteczek. Więcej

Ciasteczka na tej stronie są włączone w celu dostarczenia CI najlepszych wrażeń przy używaniu witryny. Jeśli w dalszym ciągu chcesz korzystać z tej strony , bez zmiany ustawienia plików cookie kliknij przycisk przycisku " Akceptuję".

Zamknij