Szkolenia marki NowBrow jako jedyne w Polsce są certyfikowane przez Brytyjską Instytucję The Guild of Professional Beauty Therapists, a Dyplomem Master NowBrow Artist można posługiwać się nim na całym świecie.

Nazwiska Absolwentek NowBrow Academy oraz adresy autoryzowanych salonów będą umieszczane na stronie NowBrow. Wszystko po to, by zapewnić nasze Klientki o wysokim standardzie usług oraz o ich profesjonalnym, zgodnym z zasadami naszej marki, wykonaniu.

NowBrow to Numer 1 w Polsce w perfekcyjnej stylizacji brwi i nitkowaniu twarzy. Oferowane przez nas kursy są niezwykle wymagające. Odbywają się w nowoczesnych salonach kosmetycznych, trwają 4 dni a zajęcia prowadzone są w małych grupach.

 

Program szkoleń:

Dzień 1 – wprowadzenie i część teoretyczna.

Zapoznanie się z zagadnieniami teoretycznymi, historią i różnymi aspektami omawianej metody, np. stylizacją, pielęgnacja itp. Wprowadzenie do techniki nitkowania

Szkolenia BHP.

 

Dzień 2 – część teoretyczna

Omówienie budowy i funkcji brwi, technik doboru ich kształtu i kolorystyki do typu urody Klientki. Mapowanie twarzy, tajniki perfekcyjnego barwienia oraz perfekcyjnej stylizacji brwi oraz depilacji pozostałych części twarzy stosując technikę nitkowania.

 

Dzień 3 – zajęcia praktyczne

Stylizacja brwi i nitkowanie pozostałych części twarzy. Szkolenie z zakresu standardów obsługi klienta marki NowBrow, doskonalenia umiejętności pozyskiwania stałych i długoterminowych relacji z Klientkami, sprzedaży kosmetyków do stylizacji brwi marki NowBrow. Prezentacja zalet płynących z wprowadzenia naszej unikatowej metody perfekcyjnej stylizacji brwi i pozostałych części twarzy metodą nitkowania do własnej oferty usług kosmetycznych.

Korzystając z tej strony www akceptujesz działanie ciasteczek. Więcej

Ciasteczka na tej stronie są włączone w celu dostarczenia CI najlepszych wrażeń przy używaniu witryny. Jeśli w dalszym ciągu chcesz korzystać z tej strony , bez zmiany ustawienia plików cookie kliknij przycisk przycisku " Akceptuję".

Zamknij